Gigs & Optredes

Hieronder is ‘n lys van die plekke waar ek optree!
As jy Bobby van Jaarsveld vir jou geleentheid wil bespreek, kliek hier!

Fri, 30 Jun 2017
  • Presleys - BOKSBURG
    Boksburg, South Africa

    Meer inligting sal volg

    Navrae / besprekings kontak Linda by 011 826 1988

Sat, 01 Jul 2017
  • Presleys - PRETORIA
    Pretoria, South Africa

    Meer inligting sal volg

    Navrae / besprekings kontak Linda by 011 826 1988

Wed, 05 Jul 2017
  • Innibos - Nelspruit

Sat, 08 Jul 2017
  • Barnyard Silverstar Casino - KRUGERSDORP
    Krugersdorp, South Africa

    Meer inligitng sal volg

    Navrae / besprekings kontak Kim by 087 236 3088

Wed, 19 Jul 2017
  • Rockwood Theatre- PRETORIA
    Pretoria, South Africa

    Meer inligting sal volg

    Navrae / besprekings kontak 012 368 1555

Tue, 08 Aug 2017
  • Sanddrift - BRITS
    Brits, South Africa

    Meer inligting sal volg

Thu, 10 Aug 2017
  • Laureus Musiek Aand - POTCHEFSTROOM
    Potchefstroom, South Africa

    Meer inligting sal volg

    Navrae / besprekings kontak Delwin by 072 755 5705

Sat, 12 Aug 2017
  • Pont du Val - PARYS
    Parys, South Africa

    Show begin 14:00

    Kaartjies: R850 per persoon

    Sluit die volgende in:

    Welcome Drink
    Wine Tasting
    Canapes & Gourmet Baguettes
    Opening Artist
    Open-air Bobby van Jaarsveld Performance
    Meet & Greet with Bobby van Jaarsveld after show

    Meer inligting by http://pontdeval.co.za/concerts/

    Navrae / besprekings kontak 016 004 0019

Sun, 13 Aug 2017
  • Pont du Val - PARYS
    Parys, South Africa

    Show begin 14:00

    Kaartjies: R850 per persoon

    Sluit die volgende in:

    Welcome Drink
    Wine Tasting
    Canapes & Gourmet Baguettes
    Opening Artist
    Open-air Bobby van Jaarsveld Performance
    Meet & Greet with Bobby van Jaarsveld after show

    Meer inligting by http://pontdeval.co.za/concerts/

    Navrae / besprekings kontak 016 004 0019

Tue, 15 Aug 2017
  • Wild Cost Sun

    Meer inligting sal volg

Fri, 18 Aug 2017
  • Ek love die Vrystaat - BLOEMFONTEIN

    Meer inligting sal volg

Wed, 23 Aug 2017
  • Barnyard Emperors Palace - BOKSBURG

    Meer inligting sal volg

Sat, 26 Aug 2017
  • Ashburton Fees - PIETERMARITZBURG
    Pietermaritzburg, South Africa

    Meer inligting sal volg

    Navrae / besprekings kontak Tania / Jaun by 072 733 7513 / 072 896 3222

Fri, 01 Sep 2017
  • Stadsaal - MOSSELBAAI
    Mossel Bay, South Africa

    Meer inligting sal volg

    Navrae / besprekings kontak Eduard by 071 868 6231

Sat, 02 Sep 2017
  • Boardwalk Casino - PORT ELIZABETH
    Port Elizabeth, South Africa

    Meer inligting sal volg

    Navrae / besprekings kontak Anton of Hellen by 083 760 0609 of 082 487 3118

Fri, 08 Sep 2017
  • Laerskool Elarduspark Braaifees - PRETORIA

Sat, 09 Sep 2017
  • Kuruman Skou - KURUMAN

Sat, 16 Sep 2017
  • Hoërskool Noordheuwel - KRUGERSDORP

Fri, 22 Sep 2017
  • Midstream Ridge Primary School - MIDSTREAM

Sun, 24 Sep 2017
  • Halequins Cricket Oval - PRETORIA
    Pretoria, South Africa

    Meer inligting sal volg

Fri, 29 Sep 2017
  • Strandfontein

    Meer inligting sal volg

Sat, 14 Oct 2017
  • Kaleido - KEMPTONPARK

    Meer inligting sal volg

    Navrae / besprekings kontak Maritz / Alet by 0722373852 / 0724432790

Sun, 15 Oct 2017
  • Dozi's Back to the Roots

    Meer inligting sal volg

Wed, 18 Oct 2017
  • Blou Hond - PRETORIA

    Meer inligting sal volg

Wed, 25 Oct 2017
  • Lettie Fouche Skool - BLOEMFONTEIN

    Meer inligting sal volg

    Navrae / besprekings kontak Dawie by 0514366770 of 0730401674

Fri, 27 Oct 2017
  • Expressing Hope Consert met Joshua na die Reen & Joe Black - RANDBURG
    Randburg, South Africa

    Meer inligting sal volg

    Navrae / besprekings kontak Estelle by 084 819 1100

Sun, 10 Dec 2017
  • Hillcrest - DURBANVILLE
    Durbanville, Cape Town, South Africa

    Meer inligting sal volg

    Navrae / besprekings kontak Danielle of Liezel by 072 793 0217 of 076 556 9744

Tue, 26 Dec 2017
  • Kus Toer

    Meer inligting sal volg

Wed, 27 Dec 2017
  • Kus Toer

    Meer inligting sal volg

Thu, 28 Dec 2017
  • Kus Toer

    Meer inligting sal volg

Fri, 29 Dec 2017
  • Kus Toer

    Meer inligting sal volg

Sat, 30 Dec 2017
  • Kus Toer

    Meer inligting sal volg

Fri, 02 Feb 2018
  • MSC Simphonia Cruise - BOBBY & FRIENDS

Sat, 03 Feb 2018
  • MSC Simphonia Cruise - BOBBY & FRIENDS

Sun, 04 Feb 2018
  • MSC Simphonia Cruise - BOBBY & FRIENDS

Mon, 05 Feb 2018
  • MSC Simphonia Cruise - BOBBY & FRIENDS

Fri, 09 Feb 2018
  • Taalmonument Amfiteater - PAARL

Bobby se Kalender

June 2017

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1
2
3
  • Mall @ Reds - CENTURION
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
  • Presleys - BOKSBURG

Sluit Aan!

Sluit aan by my nuusbrief en jy sal een van die eerstes wees om te weet van nuwe gebeure of belangrike nuus!

Naam:Email:

Bobby op Twitter

Bobby op Instagram

  • Sorry for being irritating but Please PLEASE VOTE for themhellip
  • Oh Yes dis UIT ! Its out Please Go andhellip
  • Getting ready for Tonight!!! 1730 Its me and sketchybongo onhellip
  • Mmmmm I LIKE ! Time for a change wil ekhellip
  • ASB  PLEASE VOTE SmsWeChat their number to 33692 Youhellip
  • Wow ! Geluk Bokke!! And A great honour to singhellip