Gigs & Optredes

Hieronder is ‘n lys van die plekke waar ek optree!
As jy Bobby van Jaarsveld vir jou geleentheid wil bespreek, kliek hier!

Fri, 17 Nov 2017
  • Kaleido - KEMPTONPARK

    Meer inligting sal volg

    Navrae / besprekings kontak Maritz / Alet by 0722373852 / 0724432790

Sat, 18 Nov 2017
  • RUSTENBURG

Sun, 19 Nov 2017
  • Dozi's Back to the Roots

    Meer inligting sal volg

Sun, 10 Dec 2017
  • Hillcrest - DURBANVILLE
    Durbanville, Cape Town, South Africa

    Meer inligting sal volg

    Navrae / besprekings kontak Danielle of Liezel by 072 793 0217 of 076 556 9744

Tue, 26 Dec 2017
  • Kus Toer

    Meer inligting sal volg

Wed, 27 Dec 2017
  • Kus Toer

    Meer inligting sal volg

Thu, 28 Dec 2017
  • Kus Toer

    Meer inligting sal volg

Fri, 29 Dec 2017
  • Kus Toer

    Meer inligting sal volg

Sat, 30 Dec 2017
  • Kus Toer

    Meer inligting sal volg

Fri, 02 Feb 2018
  • MSC Simphonia Cruise - BOBBY & FRIENDS

Sat, 03 Feb 2018
  • MSC Simphonia Cruise - BOBBY & FRIENDS

Sun, 04 Feb 2018
  • MSC Simphonia Cruise - BOBBY & FRIENDS

Mon, 05 Feb 2018
  • MSC Simphonia Cruise - BOBBY & FRIENDS

Fri, 09 Feb 2018
  • Taalmonument Amfiteater - PAARL

Bobby se Kalender

October 2017

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Sluit Aan!

Sluit aan by my nuusbrief en jy sal een van die eerstes wees om te weet van nuwe gebeure of belangrike nuus!

Naam:Email:

Bobby op Twitter

Bobby op Instagram

  • My musiek is nou op JOOX Download Joox van jouhellip
  • Awesome working with the beautiful joannstrauss again You really arehellip
  • All wil be OK in the end if its nothellip
  • Its Time The before photo
  • SY is HIER !! Sy is HIER !!! Elah ishellip
  • home is where the heart is Ons pas kinders ophellip