Gigs & Optredes

Hieronder is ‘n lys van die plekke waar ek optree!
As jy Bobby van Jaarsveld vir jou geleentheid wil bespreek, kliek hier!

Sat, 19 Aug 2017
  • Ek love die Vrystaat - BLOEMFONTEIN

    Meer inligting sal volg

Wed, 23 Aug 2017
  • Barnyard Emperors Palace - BOKSBURG
    BOKS

    Kaartjies R225

    Tyd: 20:00

    Navrae / besprekings kontak 011 928 1108

Sat, 26 Aug 2017
  • Ashburton Fees - PIETERMARITZBURG
    Pietermaritzburg, South Africa

    Meer inligting sal volg

    Navrae / besprekings kontak Tania / Jaun by 072 733 7513 / 072 896 3222

Wed, 30 Aug 2017
  • Die Patriot - PRETORIA

    Kaartjies R150 per persoon
    Deure open 18:00
    Vertoning begin 20:30

    Navrae / besprekings kontak 082 9299022

Fri, 01 Sep 2017
  • Stadsaal - MOSSELBAAI
    Mossel Bay, South Africa

    Meer inligting sal volg

    Navrae / besprekings kontak Eduard by 071 868 6231

Sat, 02 Sep 2017
  • Boardwalk Casino - PORT ELIZABETH
    Port Elizabeth, South Africa

    Meer inligting sal volg

    Navrae / besprekings kontak Anton of Hellen by 083 760 0609 of 082 487 3118

Fri, 08 Sep 2017
  • Laerskool Elarduspark Braaifees - PRETORIA

Sat, 09 Sep 2017
  • Kuruman Skou - KURUMAN

Sat, 16 Sep 2017
  • Hoërskool Noordheuwel - KRUGERSDORP

  • iLake Umuzi Kamp Oase - SECUNDA

    Kaartjies R150 per persoon & R50 kinder o/13

    Navrae / bespreking 083 589 8026

Thu, 21 Sep 2017
  • Midstream Ridge Primary School - MIDSTREAM

Fri, 22 Sep 2017
  • Lettie Fouche - BLOEMFONTEIN

Sun, 24 Sep 2017
  • Halequins Cricket Oval - PRETORIA
    Pretoria, South Africa

    Meer inligting sal volg

Fri, 29 Sep 2017
  • Strandfontein

    Meer inligting sal volg

Tue, 03 Oct 2017
  • Blou Hond - PRETORIA

    Meer inligting sal volg

Fri, 17 Nov 2017
  • Kaleido - KEMPTONPARK

    Meer inligting sal volg

    Navrae / besprekings kontak Maritz / Alet by 0722373852 / 0724432790

Sat, 18 Nov 2017
  • RUSTENBURG

Sun, 19 Nov 2017
  • Dozi's Back to the Roots

    Meer inligting sal volg

Sun, 10 Dec 2017
  • Hillcrest - DURBANVILLE
    Durbanville, Cape Town, South Africa

    Meer inligting sal volg

    Navrae / besprekings kontak Danielle of Liezel by 072 793 0217 of 076 556 9744

Tue, 26 Dec 2017
  • Kus Toer

    Meer inligting sal volg

Wed, 27 Dec 2017
  • Kus Toer

    Meer inligting sal volg

Thu, 28 Dec 2017
  • Kus Toer

    Meer inligting sal volg

Fri, 29 Dec 2017
  • Kus Toer

    Meer inligting sal volg

Sat, 30 Dec 2017
  • Kus Toer

    Meer inligting sal volg

Fri, 02 Feb 2018
  • MSC Simphonia Cruise - BOBBY & FRIENDS

Sat, 03 Feb 2018
  • MSC Simphonia Cruise - BOBBY & FRIENDS

Sun, 04 Feb 2018
  • MSC Simphonia Cruise - BOBBY & FRIENDS

Mon, 05 Feb 2018
  • MSC Simphonia Cruise - BOBBY & FRIENDS

Fri, 09 Feb 2018
  • Taalmonument Amfiteater - PAARL

Bobby se Kalender

August 2017

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1
2
3
4
5
6
7
8
  • Sanddrift - BRITS
9
10
  • Laureus Musiek Aand - POTCHEFSTROOM
11
12
  • Pont du Val - PARYS
13
  • Pont du Val - PARYS
14
15
  • Wild Cost Sun
16
17
18
19
  • Ek love die Vrystaat - BLOEMFONTEIN
20
21
22
23
  • Barnyard Emperors Palace - BOKSBURG
24
25
26
  • Ashburton Fees - PIETERMARITZBURG
27
28
29
30
  • Die Patriot - PRETORIA
31

Sluit Aan!

Sluit aan by my nuusbrief en jy sal een van die eerstes wees om te weet van nuwe gebeure of belangrike nuus!

Naam:Email:

Bobby op Twitter

Bobby op Instagram

  • Almal wil  huisie by die see h Sal myhellip
  • Always taking the road less traveled Van die studio afhellip
  • O What a night! Thanks mnettv for a wonderful eveninghellip
  • Yes! Finally ! I HAVE A Beard ! DisNaSoveelJare Buthellip
  • Moet nooit lag vir jou vrou se keuses nie Jyhellip
  • Last day in Paradise Hoop julle werk lekker terwyl ekhellip